Agility

24.3.2013 Hobby agility Praha Hloubětín, se Sheilou jsem nakonec startovala já, protože Jirka musel do práce. Jely jsme se pouze zúčastnit, protože vím, jak na tom společně jsme. :-) A 1. běh mě v tom utvrdil, Sheila lítala jak splašená, nebyla jsem schopná jí ukočírovat a neustále tam vymýšlela nějaké blbosti, až jsem se uprostřed parkuru musela začít smát. Se 4 chybami skončila asi na 12. místě :-) Do 2. běhu jsem nastoupila s tím, že bude zase sranda a Sheila překvapila, už jsme se nějak sehrály a zaběhly jsme čistý běh a skončily tak na krásním 2. místě! :-) V součtech nás to samozřejmě nezachránilo, ale měla jsem z toho ohromnou radost, protože mě ani ve snu nenapadlo, že my dvě bychom spolu odběhly čistě :-) Dokonce jsem jí díky tomu odpustila i úprk na parkur za Angie, kdy jsme si musely dát opáčko... :-)

_______________________________________________________

26.1.2013 2.HOPY TROPY neoficiálky v Horních Počernicích, Jirka se Sheilou vůbec celou zimu spolu neběhali, naposledy na závodech v Nymburce, takže jsme čekali, jaká to bude tragédie, ale nakonec to nebylo tak hrozné, v 1. běhu, což byla hra, měli 2 chyby a 9. místo, v 2. běhu 1 chyba a 4. místo, součet nevíme, k dispozici byli jen 1. 3 místa, ale viděla bych to na nějaké 4. nebo 5. místo/12, což není vůbec špatné :-) Jsou moc šikovní a potřebují jen čas, aby se společně sehráli.

3.11.2012 - neofika Nymburk, opět se to Jirkovi moc nepovedlo, byl po odpolední strašně unavený, Sheila předtím moc neběhala, takže byla plná energie a tudíž moc neukočírovatelná a to vše se projevilo na obou bězích. Pokaždé měli 3 chyby a v 1. běhu skončili na 5. místě/11 a v 2. běhu na 6.místě. Snad se přes zimu zadaří taky na všem zapracovat a bude to lepší. Musím ale podotknout, že ačkoliv měli tolik chyb, tak jejich čas patřil mezi jedny z nejrychlejších!! Oni to zvládnou, oba jsou moc šikovní, jen si na sebe musí pořádně zvyknout ;-)

6.10.2012 - Byli jsme na závodech v Kralupech nad Vltavou, byla to bída, bída a jen bída, v 1. běhu Jirka na začátku zapomněl parkur a už byl tak rozhozený, že sekal jednu chybu za druhou, 2. běh už byl malinko povedenější, ale i tak tam udělali 1 chybu, výsledky jednotlivých běhů nevíme, ale v celkovém součtu skončili 8. ze 14. Není to úplně nejhorší, ale vím, že mají na víc, takže příště to už snad bude lepší :-)

28.9.2012 - Vyrazili jsme na závody do Nymburka a Sheila s Jirkou velice dobře zabodovali a já z nich mám radost, v 1. běhu si vyběhli krásné 2. místo ze 16, v 2. běhu měli bohužel 2 chyby a skončili na 5. místě, v součtu se umístili na krásném 6. místě ze 16!! Myslím, že je to velký úspěch, nechali za sebou ještě dost psů a já jsem na ně hrdá!! :-D

________________________________________________________

12.8.2012- Sheilinka si vyběhla svůj historicky první úspěch v agility! :-) Byli jsme na neoficiálních závodech v Mostě, se Sheilou běžel Jirka. 1. běh sice nebyl úplně to pravý ořechový, Sheila mě furt hledala, takže bohužel 3 chyby a 10. místo. Pak se přiblížil druhý běh, s Angie jsme úplně odešly ze cvičáku, Sheila zjistila, že tam nikde nejsme a světe div se, zaběhli čistý běh a skončili na úžasném 3. místě!! :-) Sice v součtu byli na 7. místě, ale i tak je to nádhera! Jelikož se vyhlašovaly jednotlivé běhy, tak má Sheila svou první medaili a já jsem na oba náležitě hrdá!

______________________________________________________________

28.7.2012 jsme byli na neoficiálních závodech v Lounech, Sheila poprvé běžela na závodech a teprve po 3. běžela s mým přítelem Jirkou. Jelikož je Sheila tryskomyš a já jí nestíhám, začal s ní běhat on. I když se při běhu DISKli, tak z nich mám ohromnou radost, protože jinak běželi nádherně a opravdu na to, že spolu běželi po 3., klobouk dolů. Po agility se ještě běžela tuneliáda, tam se umístili na krásném 4. místě z 10 psů!!Mám z nich opravdu ohromnou radost a myslím, že až se spolu sehrají, budou perfektní tým a třeba i do budoucna začnou běhat oficiální závody :-) Video ze závodů brzy dodám